Voit hyödyntää alennuksia kopioimalla alennuskoodin ja liittämällä sen ostoskorissasi ”alennuskoodi”-kenttään.
**Voimassa 28.5.2025 asti | 10 % alennusta vähintään 99 euron, 13 % alennusta vähintään 149 euron tai 15 % alennusta vähintään 239 euron tilauksesta (sis. alv., ei sis. mahd. toimituskuluja) | Alennus evätään, jos tuotepalautusten jälkeen asiakkaan pitämien tuotteiden yhteissumma ei ylitä vähimmäistilausrajaa | Käytettävissä vain yhteen tilaukseen asiakasta kohden | Tarjousta ei voi yhdistää muihin etukoodeihin | Alennusta ei voi vähentää jo tehdystä tilauksesta jälkikäteen | Tarjous ei koske seuraavien valmistajien tuotteita: &Tradition, ABUS, Anglepoise, ARLO, Artemide, AwoX, Axo Light, Bankamp, Baulmann, Beacon Lighting, Berliner Messinglampen, BOPP, Bover, Brumberg, Casafan, CMD, David Trubridge, Decor Walther, DOMUS, Egger Licht, EGLO, EGLO Connect, Escale, Eufy, Faro Barcelona, Fatboy, Flos, Fontana Arte, Forestier, Foscarini, FRANDSEN, Fritz Hansen, GRIMMEISEN LICHT, GUBI, HEAVN, HerzBlut, Homematic IP, ICONE, Idual, Ingo Maurer, INNR Lighting, Jieldé, Kartell, Knapstein, Ledvance Smart+, LE KLINT, Louis Poulsen, Luceplan, LZF LAMPS, Marchetti, Marset, Masiero, Maytoni, Nordlux, Midgard, Nanoleaf, Nemo, OLIGO, Oluce, Ozonos, Philips, Philips Hue, PURE, Q-Smart-Home, Rotaliana, Schellenberg, Serien Lighting, Slamp, Steinel, Tado°, Tecnolumen, tint, Tom Dixon, TWINKLY, Umage, Westinghouse ja WiZ.
Kauniisti muotoiltu aidosta puusta valmistettu tarjotin Koe täydellinen lisävaruste Curva-sarjan puisilla tarjottimilla, jotka on suunniteltu huolellisesti täydentämään Curva-jakkaraa ja -hyllyjä tai seisomaan yksinään upeina taideteoksina. Jokainen tarjotin ilmentää luonnon kauneutta yhdistettynä harkittuun muotoiluun, joka luo hienostuneisuuden uuden määritelmän. Ne kuiskivat asiantuntemuksesta ja huokuvat ajatonta charmia. Tyylikäs puu tuo lämpöä ja siroutta kotisi jokaiseen nurkkaan ja parantaa sekä esteettisyyttä että toiminnallisuutta. Aseta tarjottimet Curva-hyllyille ja jakkaroille luodaksesi eräänlaisen pöytätason. Kun ne taitetaan alas, ne toimivat myös tavallisina tarjottimina, jotka sopivat erinomaisesti juomien ja välipalojen tarjoiluun tai aamukahviin sängyssä. Anna luovuutesi valloilleen ja kokeile monia tapoja, joilla voit käyttää näitä tarjottimia piristämään arkeasi.
Lue lisää
Tuotenumero:
10040228
Merkki:
AYTM
Himmennettävä:
Ei
Materiaali:
Tammi
Väri:
tammi
Mitat
Pituus (cm):
81
Leveys (cm):
25,3
Korkeus (cm):
5,4
Nettopaino (kg):
0,75
AYTM Curva-tarjotin, tammenvärinen, 81 x 25 x 5 cm, puuta
Valmistaja
Merkki:
AYTM
Tuotenumero:
10040228
Väri ja muotoilu
Väri:
tammi
Materiaali:
Tammi
Suunnittelija:
AYTM
Kestävät materiaalit:
Kyllä
FSC-sertifioitu puu:
Kyllä
Mitat
Pituus (cm):
81
Leveys (cm):
25,3
Korkeus (cm):
5,4
Nettopaino (kg):
0,75
Lisätoiminnot
Himmennettävä:
Ei
Valmistajan tiedot / EU:n vastuuhenkilö
Valmistajan tiedotAYTM a part of GRAN LIVING ApSPolensgade 15 - 8000 -Aarhus (DK), Puh. +49 174-3454767tina@werrelmann-hh.de
Varoitussymbolit
Samasta tuotesarjasta
Tässä vaihtoehdossa ei ole tuotteita.
Tarvikkeet
Tässä vaihtoehdossa ei ole tuotteita.
Hiljattain katsotut tuotteet
Tarvitsetko neuvontaa?
Asiakaspalvelumme neuvoo sinua mielellään
Nettilamppu.fi
Euroopan suurin tuotemerkkivalikoima
50 päivän ilmainen palautus
Ilmainen toimitus väh. 99 euron tilauksille
Löydät meidät myös:
Yliviivatut hinnat nettilamppu.fi-verkkokaupassa ovat valmistajan suosittelemia vähittäismyyntihintoja.
Kaikkien tuotteiden hinnat on ilmoitettu euroina, sisältäen ALV 25,5 % ja ilman toimituskuluja.