Voit hyödyntää alennuksia kopioimalla alennuskoodin ja liittämällä sen ostoskorissasi ”alennuskoodi”-kenttään.
*Voimassa 23.11.2025 asti | 11 % alennusta vähintään 109 euron, 14 % alennusta vähintään 159 euron tai 16 % alennusta vähintään 239 euron tilauksesta (sis. alv., ei sis. mahd. toimituskuluja) | Alennus evätään, jos tuotepalautusten jälkeen asiakkaan pitämien tuotteiden yhteissumma ei ylitä vähimmäistilausrajaa | Käytettävissä vain yhteen tilaukseen asiakasta kohden | Tarjousta ei voi yhdistää muihin etukoodeihin | Alennusta ei voi vähentää jo tehdystä tilauksesta jälkikäteen | Tarjous ei koske seuraavien valmistajien tuotteita: Anglepoise, Artemide, Axo Light, Bankamp, Beacon Lighting, Berliner Messinglampen, BOPP, Bover, Brumberg, Casafan, CMD, Decor Walther, DOMUS, Egger Licht, EGLO, EGLO Connect, Escale, Faro Barcelona, Flos, Fontana Arte, Forestier, Foscarini, FRANDSEN, Fritz Hansen, GUBI, HEAVN, HerzBlut, ICONE, Ingo Maurer, Jieldé, Kartell, Knapstein, Ledvance Smart+, LE KLINT, Louis Poulsen, Luceplan, LZF LAMPS, Marchetti, Marset, Masiero, Maytoni, Midgard, Nemo, Nordlux, Oluce, Philips, Philips Hue, PURE, Q-Smart-Home, Rotaliana, Schöner Wohnen, Serien Lighting, Slamp, Steinel, Tecnolumen, tint, Tom Dixon, TWINKLY, Umage, Westinghouse, WiZ.
Brinja-valaisin on valmistettu korkealaatuisesta alumiinista, sen väri on Pantone® Iced Coffee ja se koostuu kolmesta sylinterimäisestä kohdevalaisimesta, jotka kaikki voidaan kallistaa 90 astetta ja kääntää 350 astetta. Kohdevalaisimet on kiinnitetty suorakulmaiseen pidikkeeseen, joka voidaan asentaa sekä kattoon että seinään.
Kolmella kohdevalaisimella voidaan valaista optimaalisesti myös suuret tilat. Koska kohdevalaisimet ovat erikseen kääntyviä, ne voidaan suunnata tarpeen mukaan eri suuntiin ja valaista näin tilan eri alueita.
Yliviivatut hinnat nettilamppu.fi-verkkokaupassa ovat valmistajan suosittelemia vähittäismyyntihintoja.
Kaikkien tuotteiden hinnat on ilmoitettu euroina, sisältäen ALV 25,5 % ja ilman toimituskuluja.