Lisäalennus: 10 % väh. 99 €:sta tai 13 % väh. 149 €:sta - lähes kaikesta
Jopa 13 % alennusta lähes koko valikoimasta**
voimassa 20.7.2025 asti
10 % alennusta väh. 99 eurosta
13 % alennusta väh. 149 eurosta
Voit hyödyntää alennuksia kopioimalla alennuskoodin ja liittämällä sen ostoskorissasi ”alennuskoodi”-kenttään.
**Voimassa 20.7.2025 asti | 10 % alennusta vähintään 99 euron tai 13 % alennusta vähintään 149 euron tilauksesta (sis. alv., ei sis. mahd. toimituskuluja) | Alennus evätään, jos tuotepalautusten jälkeen asiakkaan pitämien tuotteiden yhteissumma ei ylitä vähimmäistilausrajaa | Käytettävissä vain yhteen tilaukseen asiakasta kohden | Tarjousta ei voi yhdistää muihin etukoodeihin | Alennusta ei voi vähentää jo tehdystä tilauksesta jälkikäteen | Tarjous ei koske seuraavien valmistajien tuotteita: ABUS, Anglepoise, ARLO, Artemide, AwoX, Axo Light, Bankamp, Baulmann, Beacon Lighting, Berliner Messinglampen, BOPP, Bover, Brumberg, Casafan, CMD, David Trubridge, Decor Walther, DOMUS, Egger Licht, EGLO, EGLO Connect, Escale, Eufy, Faro Barcelona, Flos, Fontana Arte, Forestier, Foscarini, FRANDSEN, Fritz Hansen, GRIMMEISEN LICHT, GUBI, HEAVN, HerzBlut, Homematic IP, ICONE, Idual, Ingo Maurer, INNR Lighting, Jieldé, Kartell, Knapstein, Ledvance Smart+, LE KLINT, Louis Poulsen, Luceplan, LZF LAMPS, Marchetti, Marset, Masiero, Maytoni, Nordlux, Midgard, Nanoleaf, Nemo, OLIGO, Oluce, Ozonos, Philips, Philips Hue, PURE, Q-Smart-Home, Rotaliana, Schellenberg, Serien Lighting, Slamp, Steinel, Tado°, Tecnolumen, tint, Tom Dixon, TWINKLY, Umage, Westinghouse ja WiZ.
LED-riippuvalaisin Trinity - "kolminaisuus" jännittävään valaistukseen LED-riippuvalaisin Trinity inspiroi kolmen alumiinisen metallirenkaan ansiosta. Jokaisella sormuksella on eri koko. Ne ovat pyramidinmuotoisia, päällekkäin asennettuja. Renkaisiin on kiinnitetty lukuisia filigraanisia ripustuksia, jotka saavat ne melkein tuntumaan kelluvilta. Tämä antaa valaisimelle leikkisää keveyttä. LEDit on kiinnitetty metallirenkaiden sisäpuolelle ja suojattu satiinisella akryylikannella. Koska ledit ovat sisäpuolella, huone on epäsuorasti valaistu ja valo heijastaa toisiaan. Lisäksi akryylisuojus himmentää valoa, mikä antaa viihtyisän valaistuksen. Valaisin sopii erinomaisesti sisääntulotilaan tai suuriin huoneisiin, joissa on korkeat katot. Sitä voidaan käyttää myös julkisissa/kaupallisissa tiloissa
Yliviivatut hinnat nettilamppu.fi-verkkokaupassa ovat valmistajan suosittelemia vähittäismyyntihintoja.
Kaikkien tuotteiden hinnat on ilmoitettu euroina, sisältäen ALV 25,5 % ja ilman toimituskuluja.
***Kartell-kesäkampanja: voimassa 1.-20.7.2025. Jopa 20 % alennusta Kartell-tuotteista. Tuotehinnat on valmiiksi alennettu, alennuskoodia ei tarvita. Tarjous on voimassa vain niin kauan, kuin varastoa riittää.